Sesje stacjonarne

Coaching to jedna z najbardziej efektywnych metod rozwojowych. Jest niezwykle użyteczna i pomocna jeśli jest prowadzona przez profesjonalistę. W rękach domorosłego “kołcza” jest z reguły stratą czasu i pieniędzy. Dodatkowo zyskasz fałszywe poczucie że coaching nie działa i nic nie daje.  

W naszym Centrum dbamy o to abyś przez proces zmian mógł przejść z fachowcem u boku. 

Nasi coachowie to osoby z odpowiednim wykształceniem coachingowym. Za każdym z nas stoi minimum 180 godzin teoretycznego i praktycznego szkolenia coachingowego. Nasza praca podlega stałej superwizji dzięki czemu masz pewność, że jesteś w dobrych rękach. 

Jak to wygląda?

Każda sesja składa się z kilku etapów dostosowywanych elastycznie do twoich potrzeb. Wspólna praca wymaga poznania się i ustalenia zasad które porządkują pracę. 

Cały proces coachingowy składa się najczęściej z kilku lub kilkunastu sesji, w zależności od zagadnienia z którym mamy się wspólnie zmierzyć. Właściwie przeprowadzony coaching jest procesem trwającym przez cały okres pracy coachingowej. Jego dodatkowe efekty mogą pojawiać się także pewien czas po zakończeniu procesu. Dla autentycznej efektywności sesji zachęcamy do pełnego zaangażowania podczas sesji oraz pracy własnej w formie realizacji wspólnie ustalonych z coachem zadań domowych. Pamiętaj, że umiejętności wymagają ćwiczenia również poza sesjami. 

Podczas sesji w Centrum koncentrujemy się na poszukiwaniu rozwiązań z naszym Klientem. Nasza wiedza, umiejętności i czas skupiony będzie na tobie i twoich celach. 

Chcesz skorzystać z profesjonalnego coachingu, dokonać odwlekanych w czasie zmian, wejdź na stronę REZERWACJA WIZYT i wybierz dogodny dla siebie termin i coacha i umów wizytę.

Sprawdź ile możesz zyskać!

Przewiń do góry