O nas

Nasze Centrum to przede wszystkim ludzie, otwarci, przygotowani merytorycznie, doświadczeni i gotowi by pomagać profesjonalnie.

Zespół Centrum Rozwoju Osobistego MCENTRE

Co to znaczy?

Mamy za sobą wiele godzin uczenia się i rozwijania umiejętności budowania relacji, aktywnego słuchania i zadawania pytań które pozwalają zrozumieć więcej i odkryć to co bywa ukryte. Sami doświadczyliśmy coachingu i wiemy jak bardzo jest użyteczny i jak bardzo efektywnie może pomóc.

W czym?

  • W przygotowaniu do zmiany.
  • W procesie jej realizacji.
  • W zrozumieniu i odkryciu własnych potrzeb, rzeczy faktycznie dla Ciebie istotnych.
  • W konstruowaniu i realizacji Twoich celów.
  • W podtrzymywaniu motywacji (często kruchej).
  • W budowaniu zaangażowania.
  • …i wiele, wiele więcej.

A sam nie mogę?

Możesz. Z coachem ta praca jest jednak inna. Perspektywa drugiej osoby, niezaangażowanej pomaga. Co więcej po procesie coachingowym będziesz mógł jeszcze bardziej i efektywniej. Nauczysz się i odkryjesz nowe.

Będę musiał słuchać tych mądrych pouczeń coacha?

Nie! Prawdziwy coach nie poucza, nie doradza i, w odróżnieniu od mówców motywacyjnych, nie wygłasza inspirujących mądrości. Za to słucha i zadaje pytania abyś mógł usłyszeć i uporządkować swoje myśli, cele, potrzeby i zacząć je realizować.

To naprawdę działa?

Zdecydowanie tak. W czasach zabiegania i wszechobecnego “gadulstwa” my dajemy Ci przestrzeń do bycia wysłuchanym. Profesjonalny coaching zapewnia narzędzia które pomagają wydobywać to, co w nas drzemie. Coach nie ocenia, nie krytykuje, nie wygłasza swoich opinii na temat tego jak widzisz świat.
Coach wesprze Cię abyś mógł osiągnąć cele ważne dla Ciebie, w swoim tempie, w optymalny dla Ciebie sposób. Z profesjonalnym coachem proces zmian staje się motywującym wyzwaniem.

W czym możemy Ci jeszcze pomóc?

W ofercie Centrum poza coachingiem znajdziesz także konsultacje ze specjalistami z innych dziedzin (psycholog, doradca kariery) a także warsztaty rozwojowe oraz ciekawe szkolenia.

Pozwól nam zadbać o Twój rozwój!

Do zobaczenia

Zespół Centrum Rozwoju Osobistego MCENTRE

Przewiń do góry