Małgorzata Pokora

Małgorzata Pokora

Obszar edukacji: Jestem absolwentką Akademii Morskiej w Gdyni (studia magisterskie na kierunku: Zarządzanie, specjalność: Zarządzanie Kapitałem Ludzkim) a także absolwentką Pomorskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej w Gdyni (studia licencjackie na kierunku: Pedagogika, specjalność: Edukacja obronna i zarządzanie kryzysowe). Ukończyłam również studia podyplomowe Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku specjalność: Komunikacja i kreowanie wizerunku medialnego jak również studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w zakresie: Postępowanie administracyjne. Ponieważ wciąż czułam że to nie koniec mojej edukacji i że wciąż poszukuję swojej drogi życiowej, w roku 2015 ukończyłam studia podyplomowe Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni o specjalności: Life & Business Coaching. Obecnie jestem doktorantką Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Zarządzania. Przedmiotem moich badań naukowych są zagadnienia związane z ekonomią pracy.

Obszar zawodowy: Jestem osobą aktywną zawodowo od roku 1986, specjalistą w obszarze HR oraz osobą z doświadczeniem w zarządzaniu grupami sprzedażowymi. Moje doświadczenie obejmuje również prowadzenie postępowań administracyjnych w jednostce administracji morskiej. Jednocześnie moją prawdziwą pasją są spotkania z ludźmi prowadzone w formie sesji coachingowych. Spotkania te oparte są na autentycznej, głębokiej relacji, zaufaniu oraz pełnej dyskrecji. Umiem aktywnie słuchać i skutecznie wspierać Klienta w procesie zmiany. 

 Obszary specjalizacji coachingowej: 

  • life coaching- wspieranie w podejmowaniu życiowych zmian (jeśli chcesz lub potrzebujesz zmienić swoją drogę życiową /np. praca, kierunek studiów, związek/ l ub… podjąć ważną decyzję lub… pokonać nieśmiałość lub… zmienić nawyki lub… poprawić relacje z ludźmi lub… poszukać sensu życia lub znaleźć jego cel lub… nie wiesz czego chcesz ale czujesz że chcesz zmienić obecny stan rzeczy); 
  • business coaching – wspieranie pracowników różnego szczebla w organizacjach, w zwiększaniu efektywności w obszarach: sprzedażowych, marketingu, zarządzania czasem, realizacji celów, funkcjonowania w zespole; recovery coaching to coaching dla osób uzależnionych. 
  • Pomagam znaleźć motywację do rozwoju i zmiany. 
  • Pracuję z osobami znajdującymi się w trakcie terapii odwykowej w celu wspierania procesu odkrywania siebie, budowania samoświadomości oraz układania planów na trzeźwą, realistyczną przyszłość. 
  • Pomagam osobom po zakończeniu terapii odwykowej w wyznaczaniu przez klienta dalszych celów w życiu i zdrowieniu. 
  • W szczególnych wypadkach pracuję z osobami pozostającymi w czynnym uzależnieniu nad znalezieniem pozytywnego impulsu do rozpoczęcia abstynencji i podjęcia terapii. 
  • Prowadzę sesje w trybie stacjonarnym oraz sesje online. 

 Prywatnie: Pochodzę z Gdyni. Tutaj się urodziłam i tutaj również pracuję. Gdynia to moje ukochane miasto. Jestem osoba otwartą, kochającą świat i ludzi. Nie oceniam, nie krytykuję, nie szufladkuję nikogo. W moim towarzystwie ludzie czują się dobrze i bezpiecznie. Jestem szczęśliwa że zawodowo mogę robić to co kocham i doświadczać dzięki temu wielu różnych emocji i wrażeń. Kocham zwierzęta. Jestem właścicielką trzech psów. Dwóch Yorkshire Terrierów oraz Czarnego Teriera Rosyjskiego. Uwielbiam podróżować, zwiedzać świat, poznawać inne kultury, nowych ludzi. Największą wartością dla mnie zawsze był, jest i będzie człowiek.

Przewiń do góry