Coaching indywidualny

Czym jest coaching?

coaching to jedna z metod rozwojowych. Wg definicji największej na świecie organizacji zrzeszającej coachów International Coach Federation coaching jest “partnerską współpracą z klientem w kreatywnym procesie prowokującym do myślenia, który inspiruje do maksymalizacji osobistego i zawodowego potencjału. interaktywnym procesem”.
Źródło: www.icf.org.pl/kodeks-etyczny/

Nasi coachowie

to zespół otwartych, życzliwych osób, doświadczonych profesjonalistów (wszyscy są absolwentami całościowego kursu coachingowego w formie studiów podyplomowych Life&Business Coaching w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni, pod patronatem Solution Focused Coaching Polska). W trosce o najwyższą jakość usług i efektywność procesów coachingowych nasi coachowie regularnie uczestniczą w superwizji coachingowej. Dzięki temu masz pewność, że jesteś w rękach profesjonalisty.

Jak to działa?

W sesjach możesz wziąć udział stacjonarnie w naszym Centrum w Gdyni lub online za pośrednictwem telefonu lub skype.

Zasady współpracy

  • Sesja trwaja 50 minut
  • Dla pełnej efektywności procesu zalecamy sesję raz w tygodniu
  • Długość procesu coachingowego uzależniona jest od stopnia złożoności zagadnienia nad którym chce pracować klient (waha się od kilku do kilkunastu sesji)
  • Odwołanie wizyty/przesunięcie terminu możliwe jest najpóźniej na 48 godzin przed spotkaniem (24 godziny w przypadku sesji online)
  • Coach jest zobowiązany do zachowania w tajemnicy dotyczącej wszystkich informacji uzyskanych od klienta w czasie sesji/procesu coachingowego
  • W trosce o wysoką jakość usług coachingowych coachowie Centrum zobowiązani są do superwizowania swojej pracy w celu ulepszaniu usług  i lepszej opieki nad klientami. Podczas superwizji omawiany jest warsztat pracy coacha z zachowaniem anonimowości klientów
  • Coachowie Centrum pracują w oparciu o Kodeks Etyczny Coacha ICF i standardy coacha SFCP
Przewiń do góry